ŞEHİT SELMAN ÇELİK DUALARLA ANILDI

375

Suriye’nin El Bab bölgesinde terör örgütü DEAŞ’ın döşediği el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Uzman Onbaşı Selman Çelik, şehadetinin 6. Yılında dualarla anıldı

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, 2017 yılında terör örgütü DEAŞ’a karşı yürütülen Fırat Kalkanı Operasyonu’nda şehit olan Uzman Onbaşı Selman Çelik’in ailesini ziyaret etti.

Suriye’nin El Bab bölgesinde terör örgütü DEAŞ’ın döşediği el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Uzman Onbaşı Selman Çelik, şehadetinin 6. yılında unutulmadı. Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Vali Vekili Mustafa Güney, Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Hava Tuğgeneral Necati Gündüz ve İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Murat Kırbaç ile birlikte Cuma namazının ardından şehidimizin ailesine ziyarette bulundu.

Ziyarette şehidimizin ruhuna Kur’an-ı Kerim tilaveti okunurken Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık ve il protokolü, şehit Uzman Onbaşı Selman Çelik’in ailesine Allah’tan bir kez daha rahmet diledi.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *