BAŞKAN ÖNSAY DEPREMZEDELERİ DİNLEDİ

391

AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay, Kütahya’da depremzedelerin ağırlandığı Diyanet İşleri Kütahya Dini İhtisas Merkezi, Hüsnü Özyeğin Öğrenci Yurdu, Kütahya Devlet Hatun Yurdunu ziyaret etti, vatandaşların istek ve taleplerini aldı.

Diyanet İşleri Kütahya Dini İhtisas Merkezini ziyaret eden Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay, depremzede vatandaşlarla görüştü. Kadın Kolları ve Merkez İlçe Başkanları ile birlikte Merkez Müdürü Fatih Karazeybek’den kurumda kalan vatandaşlar hakkında bilgi alan Önsay, merkezde ağırlanan 93 vatandaşın istek ve taleplerini aldı.

‘ÇOCUKLARIMIZI SEVİNDİRDİK’

Hüsnü Özyeğin Öğrenci yurdundaki depremzede vatandaşlarla da bir araya gelen Önsay, “Çeşitli deprem bölgelerinden ilimize gelen insanlarımızı, Kadın Kolları ve Merkez İlçe Başkanlarımızla birlikte ziyaret ettik. Çocuklarımıza oyuncaklar verdik, yüzlerindeki küçük bir tebessüme, bu zor günlerde nail olduk. Bir gülüşünü Dünyalara değişmediğiniz miniklerimiz Afet sürecindeki en büyük motivasyon kaynağımız.” Dedi.

Kütahya Devlet Hatun Yurdunda kalan depremzedeleri de ziyaret eden Önsay, “285 vatandaşımızın ikamet ettiği Devlet Hatun KYK yurdunda çocuklarımıza oyuncak dağıttık yüzlerindeki tebessüme mahsar olduk.” Şeklinde konuştu.

BÜNYAMİN ÇAPGULAŞ
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *