KAMİL SARAÇOĞLU BAŞKANLIK KOLTUĞUNA İKİNCİ KEZ TALİP ‘NEREDE KALMIŞTIK!’

144

AK Parti Belediye Başkanı Adayı Kamil Saraçoğlu oldu. 2014 – 2019 yıllarında Belediye başkanlığı yapan Saraçoğlu, adaylığını “Nerede kalmıştık! 31 Mart seçimlerinde halkımızın tercihi ile AK Parti bayrağını tekrar Kütahya’da dikerek AK Parti Belediyeciliğinin devam etmesi inşallah bizlere nasip olacak” diyerek açıkladı.

İŞİMİZ GÜCÜMÜZ SEVDAMIZ TEKRAR KÜTAHYA

31 Mart yerel seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi’nin (AK Parti) merakla beklenen Belediye Başkan Adayı Kamil Saraçoğlu oldu. Kamil Saraçoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Sezai Karakoç’tan alıntı yaparak “Seni yok sayacaklar sen daha çok var olacaksın. Evet, nerde kalmıştık!” dedi.  Saraçoğlu, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, genel merkezimiz, yerel yönetimlerden sorumlu tüm teşkilat arkadaşlarımız ve tabii ki Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, bize Kütahya Ak Parti Belediye Başkan adaylığını tebliğ ettiler. Yine diyoruz ki İşimiz Gücümüz Sevdamız Kütahya” ifadelerini kullandı.

Kütahya Belediyesi’nden ve vatandaştan 5 yıl ayrı kaldığını hatırlatan Saraçoğlu, “Ama bu nokta itibarıyla da halkımızın gönlünden ayrı düşmediğimizi özellikle halkımız bu süreçte bizlere gösterdi. Cumhurbaşkanımız bize siyasette hep şunu söylerdi; Yol yapılabilir, hastane yapılabilir, fiziki her şey yapılabilir ama önemli olan halkın gönlüne giden yolu yapmaktır, derdi. Biz de hep geçmiş dönemde, gerek il başkanlığımızda, gerek il genel meclis başkanlığımızda, gerek 5 yıllık belediye başkanlığımız süresince hep halkın gönlüne girmeye, halkın gönlünü almaya, onların isteklerini yerine getirmeye gayret gösterdik ve bugün itibarıyla baktığımızda, yapılan kamuoyu yoklamalarında hakikaten halkın büyük bir teveccühünü gördük.” Şeklinde konuştu.

‘AK PARTİ BAYRAĞINI TEKRAR KÜTAHYA’YA DİKECEĞİZ’

Ağır bir yük aldığının bilincinde olduğunu ifade eden Saraçoğlu, “Kütahya’nın durumu da belli. Bu nokta itibarı ile de 31 Mart seçimlerinde halkımızın tercihi ile İnşallah AK Parti bayrağını tekrar Kütahya’da dikerek Ak Parti Belediyeciliğinin devam etmesi inşallah bizlere nasip olacak diye düşünüyorum.” diye konuştu. Saraçoğlu bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımlarıyla Ankara’da düzenlenecek tanıtım toplantısına katılacak.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *