SEKTÖRÜN ÖNCÜLERİ BULUŞTU

2111

“Emlak Sektörünün Öncüleri Buluşuyor” sloganı ile 22 il teşkilatı, 400’e yakın gayrimenkul profesyoneli ve sektörün önemli paydaşlarını bir araya getiren TÜGEM, 1000’ninci üyesine teşekkür etti. Gecede Kütahya emlak sektörünü, TÜGEM Kütahya İl Başkanı Kenan Uzman temsil etti

Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği (TÜGEM) “Emlak Sektörünün Öncüleri Buluşuyor” sloganı ile 5. Büyük Buluşmasını gerçekleştirdi. Wyndham Grand İstanbul Kalamış’da gerçekleştirilen etkinliğe 22 il teşkilatının yanı sıra Türkiye’nin birçok ilinden 400’e yakın gayrimenkul profesyoneli TÜGEM üyesi ve sektörün önemli paydaşlarının temsilcileri katılım sağladı.

Gecede TÜGEM Kurucu Başkanı Hakan Akdoğan, Kasım ayında yapılması planlanan İTO seçimlerinde, 21 numaralı Gayrimenkul Hizmetleri Komitesine Başkan adayı olduğunu açıkladı. Ayrıca MLS Türkiye projesinin de lansmanı yapıldı.

EN BAŞARILI TEMSİLCİLİK ÖDÜLLENDİRİLDİ

TÜGEM’in 2022 yılı hedeflerinin, büyüme stratejilerinin ve yeni projelerinin paylaşıldığı gecede ayrıca 1000’ninci üyeye de teşekkür plaketi verildi. TÜGEM Bursa “En Başarılı İl Temsilciliği” ödülünü aldığı  buluşmada teşkilatlanma, üye ilişkileri, ticari network, eğitim, dış ilişkiler ve sosyal sorumluluk komite başkanlarımız da söz alarak yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgiler verdi.

UZMAN KÜTAHYA’YI TEMSİL ETTİ

TÜGEM Kütahya İl Teşkilatı olarak İstanbul’da ki TÜGEM Büyük Buluşmasına katılan Kenan Uzman, TÜGEM Kurucu Başkanı Hakan Akdoğan ile bir araya gelerek Kütahya’daki emlak sektörü hakkında bilgi verdi. Uzman, TÜGEM 5. Büyük Buluşmasının tüm sektöre hayırlı olmasını temenni etti.

ŞEYMA DÖNMEZ
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *