Kütahya Cahit Özel Süper Amatör liginde 5 karşılaşma oynanırken maçların 3’ü beraberlikle tamamlandı. İki takımın kazandığı haftada Tepecik liderliğini sürdürdü
Kütahya Süper Amatör Kümede heyecan giderek artarken, 16. Hafta maçları geride kaldı. Geçtiğimiz hafta sonu oynana maçlarda 5 maçtan 3’ü berabere ikisi ise galibiyetle tamamlandı. Haftanın zorlu maçlarından biri olan Seramikspor ile Tunçbilek Belediyespor karşılaşması karşılıklı atılan gollerle sona ererken, Çavdarhisarspor ile Hisarcık Belediyespor maçı da 2-2 tamamlandı. Haftanın beraberlikle sonuçlanan bir diğer maçında ise Hacıkebirspor ile Özel İdare arasında oynandı. Taraflar attıkları birer gol sonrasında puanları paylaşmış oldular. Lideri yakından takip eden Akıncılarspor ise 1867 Simavspor’u 3-2 mağlup ederek ikinci sıradaki yerini korurken lideri takibini de sürdürdü. Uluoymak-Moymulspor maçında ise gülen taraf 3-1’lik skorla Moymulspor oldu.