‘ÖNCELİĞİMİZ CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ’

559

MHP ve AK Parti  “Cumhur İttifakı” çatısı altında bu milletin bekası için birleştiğini belirten MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, “Bizim için öncelikli olan 2023 seçimlerinde Cumhur İttifakımızın adayı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tekrar Cumhurbaşkanı seçilmesidir.” Dedi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç, MHP Simav İlçe Başkanı Bayram Yılmaz, teşkilat üyeleri, Kütahya Belediyesi MHP belediye meclis üyesi Enver Erdoğan  ile birlikte Cumhur İttifakı ortağı olan AK Partinin Simav ilçe başkanlığını ziyaret etti.

‘İSİMLERLE İŞİMİZ YOK’

MHP’nin yapmış olduğu ziyaretten dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade eden AK Parti Simav İlçe Başkanı Ahmet Kulat ; “ AK Parti ve MHP olarak bizler iki farklı partiyiz. Bazen bazı olaylara farklı bakış açımız olabilir. Farklı düşüncemizde olabilir. Ancak Sayın liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli beyin birlikte kurdukları Cumhur ittifakına bağlı olmak şartı iledir. Bizim burada kimin hangi göreve geleceği, kaç kişinin seçileceği ile alakamız yoktur. Bizim İsimlerle de işimiz yoktur. Bizim tek hedefimiz var oda 2023 seçimleridir. 2023 seçimlerinde Cumhur İttifakının adayı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı yapmaktır.” Dedi.

‘MİLLETİN BEKASI İÇİN BİRLEŞTİK’

Göstermiş oldukları yakın ilgiden dolayı başta Ak Parti Simav İlçe Başkanı Ahmet Kulat ve parti üyelerine teşekkür eden MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş ; “ MHP ve AK Parti  “Cumhur İttifakı” çatısı altında bu milletin bekası için birleşmiştir. Bizlere düşen görev ise Cumhur İttifakına uygun biçimde çalışmak ve ülkeye hizmet etmektir. Ben başta ilimiz Kütahya olmak üzere tüm ülkemizde bu MHP’nin vekili, bu AK Parti’nin vekili, şu kişi AK Partinin Belediye Başkanı, şu benim partimin belediye başkanı olarak görmüyorum. Ben her zaman Cumhur ittifakının vekili, Cumhur İttifakının belediye başkanı olarak görüyorum. Her ilçe ziyaretlerimizde de bu düşünce ile belediye başkanlarımızı ve AK Parti ilçe başkanlarını, teşkilatlarını MHP İl Başkanımız Selçuk Alıç ile birlikte ziyaret ediyor, istişareler  yapıyoruz. Bizim için öncelikli olan 2023 seçimlerinde Cumhur İttifakımızın adayı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tekrar Cumhurbaşkanı seçilmesidir. Tüm çalışmalarımız bu yöndedir. Bu nedenle Cumhur İttifakı hakkındaki sözleri için AK Parti Simav İlçe Başkanı Ahmet Kulat’a bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.” Diye konuştu.

FATMA SÜMER
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *