SICAK BİR YUVA BEKLİYORLAR

535

Kütahya Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, Online Hayvan Sahiplendirme sistemiyle barınaktaki hayvanlara sıcak bir yuva umudu sağlıyor. “www.kutahya.bel.tr” adresinden Sokak Hayvanları sekmesine tıklandığında ‘Hayvan Sahiplendirme’ butonu üzerinden hangi hayvanı sahiplenebileceğinizi seçebiliyorsunuz

Kütahya Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Sokak Hayvanları Bakımevi, Online Hayvan Sahiplendirme sistemiyle sessiz dostlarımızın yeni yuvalarını bulmalarına imkan tanıyor.

Bölgenin en iyi barınakları arasında yer alan Kütahya Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğüne bağlı Sokak Hayvanları Bakımevi ‘Keşke Bir Yuvam Olsa’ mottosu ile barınaktaki hayvanları sahiplendirerek, sıcak bir yuvaya sahip olmalarını sağlıyor.

Kütahya Belediyesine ait resmi internet sitesi www.kutahya.bel.tr adresinden ‘Sokak Hayvanları’ sekmesinde Sokak Hayvanları Bakımevi ile ilgili bilgiler alınabiliyor. Ayrıca Sokak Hayvanları sekmesine tıklandığında ‘Hayvan Sahiplendirme’ butona tıklanarak, hangi hayvanı sahiplenebileceğiniz ya da sahiplendirilen hayvanlar ekrana geliyor.

Sahiplenilecek kedi, köpek yada diğer hayvanların kulak küpe numarası, yaşı ve cinsi gibi bilgilere erişebilen sahipleniciler, Sokak Hayvanları Bakımevi ile iletişime geçerek, hem kendilerine bir arkadaş ediniyorlar hem de sessiz dostlarımıza yeni bir yuva oluyorlar.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *