BAŞKAN IŞIK’A İKİ ÖDÜL BİRDEN

925

Başkan Işık, 12. Özel Kalem Dergisi Yerel Yönetim Ödül gecesinde ‘Sosyal Sorumluluk Projeleri’ ile ‘Kent Ekonomisi ve İşletmeciliği’ kategorisinde ‘Yılın İl Belediye Başkanı’ ödüllerinin sahibi oldu. Başkan Işık, ödülünü alırken sosyal sorumluluk projeleri ile ödüle layık görülmenin bir onur olduğunu belirtti

İstanbul Cemal Reşit Rey Konser Salonunda düzenlenen 12. Özel Kalem Dergisi Yerel Yönetim Ödül gecesinde Başkan Işık, ‘Sosyal Sorumluluk Projeleri’ ile ‘Kent Ekonomisi ve İşletmeciliği’ kategorilerinde ‘Yılın İl Belediye Başkanı’ olarak iki ayrı ödüle layık görüldü.

‘SAĞ ELİN VERDİĞİNİ SOL EL GÖRMEDİ’

Ödüllerini alan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, “Sosyal sorumluluk projeleri önderleri arasında ödüle layık görülmenin onurunu, mutluluğunu ve haklı gururunu yaşıyorum. Kütahya Belediyesi son üç yılda Hilal Kart projesi ile 40 bin aile, 150 bin vatandaşımıza, yardıma muhtaçlık kriterlerini sağlaması kaydıyla, o kapıdan kim girmiş ise herkese az ya da çok katkı yaptı. Sağ elin verdiğini sol elin hissetmediği anlayışla Bereket Kart, Mehmetçik Kart gibi diğer projelerimizle birlikte kimseyi rencide etmeden projelerimizi yürüttük. Emeği geçen ekip arkadaşlarıma ve bize bu ödülü layık gören Özel Kalem Dergisi’ne teşekkür ediyorum” dedi.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *