ÖDÜLÜ KÜTAHYALILARA İTHAF EDİYORUM

716

Kütahya Belediyesi’nin yaptığı hizmetlerden dolayı ödüle layık görüldüğünü belirten Başkan Işık, “Belediye çalışanlarımız adına almış olduğum bu ödülü tüm değerli hemşehrilerim olan sizlere ithaf ediyorum.” dedi

Anadolu Basın Birliği’nin Türkiye genelinde yaptığı kamuoyu araştırması ile ödüle layık görülen isimlere ödüllerini verdi.

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’a da ilimize yaptığı hizmetlerden dolayı onur ödülü verildi. Anadolu Basın Birliği’nin Türkiye genelinde yaptığı kamuoyu araştırması sonucunda Kütahya Belediyesi’nin yaptığı hizmetlerden dolayı ödüle layık görüldüğünü belirten Başkan Işık, “Belediye çalışanlarımız adına almış olduğum bu ödülü tüm değerli hemşehrilerim olan sizlere ithaf ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun. Rabbim sağlık ve sıhhatle yeni hizmetlerle, yeni ödüllerle bizi buluştursun. Bize gösterdiğiniz ilgi, alaka ve sabırdan dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. Anadolu Basın Birliği ilimize yaptığımız hizmetler karşılığında bizi onur ödülüne layık görmüş. Emeği geçenlerden Allah razı olsun” dedi.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *