KAYIP KADIN KAYALIKLARDA BULUNDU

479

Altıntaş ilçesinde evden ayrılan ve kendisinden iki gün haber alınamayan Alzheimer hastası Kamile Duman (65) ilçeye 8 kilometre uzaklıktaki Çaltepe mevkiinde gençler tarafından kayalıklarda bitkin halde bulundu

Altıntaş ilçesinde evden ayrılan ve kendisinden iki gün haber alınamayan Alzheimer hastası yaşlı kadın kayalık arazide bitkin halde bulundu.

Kamile Duman’ı (65) bulmak için AFAD, polis ve Jandarma Arama Kurtarma ekiplerinin ilçe genelinde başlattığı arama çalışmalarına ilçe halkı da destek verdi. Dronun da kullanıldığı arama çalışmalarında kayıp yaşlı kadınının yeğeni Ömer Saraç, arama çalışmalarına katılan AFAD, polis ve Jandarma Arama Kurtarma ekipleri ile ilçe halkına teşekkür etti.

Edinilen bilgiye göre, AFAD, polis ve Jandarma Arama Kurtarma ekipleri ile ilçe halkının iki günden beri aradığı kayıp Kamile Duman (65) iki günün sonunda saat 19.30 sıralarında ilçeye 8 kilometre uzaklıktaki Çaltepe mevkiinde gençler tarafından kayalıklarda bitkin halde bulundu. Gençlerin haber vermesi üzerine yaşlı kadın yakınları tarafından bulunduğu bölgeden alınarak hastaneye kaldırıldı. Kadının sağlık durumunun iyi olduğu, hastanede bir süre gözetim altında tutulduktan sonra taburcu edileceği öğrenildi.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *