‘GENÇLERİN DESTEĞİ ŞART’

520

Belediye Kütahyaspor, Kütahya’da bulunan tüm liselerin son sınıf öğrencileri için 1 yıl geçerliliği olan kombine kart dağıtıyor. Belediye Kütahyaspor’un tüm maçlarına katılım sağlayabilecekleri kartları öğrencilere dağıtan Başkan Işık, gençlerin Belediye Kütahyaspor’a gereken desteği vermelerini isted

TÜM SEZON MAÇLARINA GİREBİLECEKLER

Belediye Kütahyaspor, Kütahya’da bulunan lise son sınıf öğrencilerine sezon boyunca geçerliliği olan ücretsiz kombine bilet dağıtımı yapıyor. 2022-2023 Sezonu kombine giriş kartının ilk dağıtımı Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık tarafından, Kütahya Lisesi ve Kütahya Atatürk Anadolu Lisesi son sınıf öğrencilerine yapıldı.

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, tüm liselerin 12. Sınıf öğrencilerine ücretsiz 2022-2023 Kombine Giriş Kart dağıtımı yapıyor.  Liseli gençlere yapılan ziyaretin amacını, Belediye Kütahyaspor Kulüp Başkanı, yöneticileri ve sporcuları tanıtmak bunun yanında ilimizin marka değeri olan Belediye Kütahyaspor’u desteklemeleri için katılım sağlamak olduğunu belirten Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, sözlerine şöyle devam etti: “Önce duanızı sonra desteğinizi istiyoruz. Çünkü şehrin markalaşması, dünya kenti olması o şehirde yaşayanların şehrine sahip çıkmasıyla mümkün olur. Şehrimizin takımı olan Belediye Kütahyaspor’a desteğinizi bekliyoruz” dedi.

‘EN İYİLERİ TRANSFER ETTİK’

Gençlerin yüreklerinin Kütahya için çarpmasını isteyen Başkan Işık, bu yıl yapılan transferlerin hepsinin geldikleri takımın en iyileri olduğuna vurgu yaptı. Başkan Işık, gençlerin de sınav streslerini atmalarına dönük sağlamış oldukları destekler sayesinde bu yılki hedef olan şampiyonluğun gerçekleşmesini istedi.

Belediye Kütahyaspor Kulüp Başkanı Erdoğan Çolak, yöneticilerle ve futbolcu arkadaşlarla beraber böyle bir projeyi geliştirmelerinin amacı olarak; geleceğimizi emanet ettiğimiz gençlerin futbolu sevmelerini ve Belediye Kütahyaspor’a gereken desteği vermelerini istediklerini söyledi.

Kulüp Başkanı Çolak, dağıtılan kombine biletin 1 yıl süreyle geçerli olacağını, kombine kart sahibi olan öğrencilerin, kendisi dışında kartı bir başkasıyla da paylaşabileceğini, sezon boyunca yapılacak olan futbol mücadelelerinde kullanılacak olan kombine kartı giriş turnikelerde göstermelerinin yeterli olacağını belirtti.

KAPTAN’DAN GENÇLERE ÇAĞRI

Belediye Kütahyaspor Takım Kaptanı Emrah Dağ ise; gençlerden bu hafta sonu yapılacak olan Belediye Kütahyaspor ile Ağrı Spor mücadelesine katılımlarını istedi. Takım sporcuları ise liseli öğrencilere kendilerini tanıtıp, Belediye Kütahyaspor adına destek beklediklerini ve bu sene şampiyon olma yolunda omuz omuza mücadele etmek istediklerini belirttiler.

KÜTAHYA BELEDİYESİ
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *