‘VALİ ÇELİK OCAĞIMIZI ŞENLENDİRDİ’

641

Kütahya Valisi Ali Çelik, Ülkü Ocakları Kütahya İl Başkanlığı ziyaretinin ardından açıklamada bulunan Ülkü Ocakları Kütahya İl Başkanı İlker Bükni, “Devletimizin ilimizdeki en büyük temsilcisinin Ocağımızı şereflendirmesi, gençlerimizi bilgilendirmesi memnuniyet verdi” dedi

Kütahya Valisi Ali Çelik, Ülkü Ocakları Kütahya İl Başkanlığı’na ziyarette bulundu.

Ülkü Ocakları Kütahya İl Başkanı İlker Bükni ve ülkücü gençlerden çalışmalar hakkında bilgi alan Çelik, burada Ülkü Ocakları’na mensup gençlerle sohbet ederek eğitim hayatlarında ve Ülkü Ocaklarındaki çalışmalarında başarılar diledi. Ziyarette Kütahya Valisi Ali Çelik’e Kütahya Belediye Başkanı Prof.Dr.Alim Işık, MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç ve MHP Kütahya Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy eşlik etti.

‘DEVLETİMİZİN HER ANINDA YANINDA OLDU’

Ziyaret hakkında konuşan Ülkü Ocakları Kütahya İl Başkanı İlker Bükni; “Kütahya Valimiz Sayın Ali Çelik’e bugün Ocağımıza gerçekleştirdiği ziyaretlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Sayın Valimiz, ülkücü kardeşlerimizle gayet samimi bir ortamda sohbet ederken, hayat tecrübelerini aktardı. Sayın Vali’mize ziyaretleri ve emekleri için şükran duyuyoruz. Ülkü Ocakları Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin emrinde devletimizin her anında yanında oldu. Bugün de devletimizin ilimizdeki en büyük temsilcisinin Ocağımızı şereflendirmesi, gençlerimizi bilgilendirmesi memnuniyet verdi. Sayın Vali’mize tekrar teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” diye açıklama yaptı.

FATMA SÜMER
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *