‘YEDİGÖLLER REKREASYON PROJESİ İÇİN SABIRSIZLANIYORUZ’

353

Kütahya Belediyesinin en önemli projelerinden biri olan Yedigöller Rekreasyon Alanı’ndaki çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Işık, her türlü sosyal ve kültürel etkinlikte kullanabileceğimiz bir alanı şehre kazandırmak için sabırsızlandıklarını söyledi

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, üstyapı imalatlarında önemli aşama kaydedilen Yedigöller Rekreasyon Alanı’nda incelemelerde bulundu.

Her türlü sosyal ve kültürel etkinlikte kullanabilecek bir alanı şehrimize kazandırmak için çalışan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, şehri hak ettiği değere ulaştırmada en önemli projelerden birisi olan Yedigöller Rekreasyon Alanı’ndaki çalışmaları yerinde inceledi. Üstyapı çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğünü ifade eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, her türlü sosyal ve kültürel etkinlikte kullanabileceğimiz bir alanı şehre kazandırmak için sabırsızlandıklarını söyledi.

Yedigöller Rekreasyon Alanı’nda; eğlence alanları, gezinti alanları, sportif alanlar, bisiklet parkurları, yürüme parkurları, restoran, trafik eğitim pisti, kafeterya, çocuk köyü, kuş köyü, piknik alanları, olta balıkçılığı gibi ihtiyaç duyulan her türlü sosyal aktivitenin yapılabileceği alanlar olacak.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *