ENKAZDA BULDUKLARI PARA DOLU ÇANTAYI POLİSE TESLİM ETTİLER

542

Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde bulunan Garp Linyitleri İşletme Müdürlüğü’nde görevli Adem Girgin ile ekip arkadaşları enkazda sürdürdükleri çalışmalar esnasında içi para dolu bir çantayı bölgedeki emniyet ekiplerine teslim etti.

Kütahya’dan Hatay’a arama kurtarma çalışmaları için giden madenciler, buldukları para dolu çantayı polise teslim etti.

KÜTAHYA’DAN HATAY’A ARAMA KURTARMA ÇALIŞMALARI İÇİN GİDEN MADENCİLER, BULDUKLARI PARA DOLU ÇANTAYI POLİSE TESLİM ETTİ. (BURAK CAN TOKYÜREK/HATAY-İHA) Kütahya’dan Hatay’a arama kurtarma çalışmaları için giden madenciler, buldukları para dolu çantayı polise teslim etti.

Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremin ardından bölgeye ülkenin her yerinden ekipler sevk edildi. Kütahya’dan, Hatay’a çalışmalar için gelen madenciler takdir toplayacak harekete imza attı. Bölgede onlarca can kurtaran ve Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde bulunan Garp Linyitleri İşletme Müdürlüğü’nde görevli Adem Girgin ile ekip arkadaşları enkazda sürdürdükleri çalışmalar esnasında siyah bir çanta gördü. İçi para dolu olduğu öğrenilen çanta, madenciler tarafından bölgedeki emniyet ekiplerine teslim edildi.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *