KÖYLERDE YAŞAYAN İNSANLARIMIZ MUTLU OLACAK

397

İlçe ve köy ziyaretleri yapan İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Ali Aker köylülerin yaşam standartlarının kötüleştiğine vurgu yaparak, köylünün ekim yapamadığını, çünkü zarar ettiğini söyledi. Aker, iktidar olduklarında bu sorunların da ortadan kalkacağını belirterek “Köylerde yaşayan insanlarımız mutlu olacak” dedi.

İYİLİKTEN ZARAR GELMEZ

İYİ Parti Kütahya Milletvekili aday adayı ve iş insanı Ali Aker, partisinin kendisine hazırladığı program dahilinde merkezde ve ilçelerde çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. İnsanlara iyilikten zarar gelmeyeceğini söyleyen Aker, her kesimden insanı dinleyerek sorunları hakkında tek tek notlar alıyor.

HERKES ÜRETECEK

HERKES KAZANACAK

Uzun yıllar Almanya’da yaşayan Kütahyalı iş insanı Ali Aker, bilindiği gibi kısa süre önce İYİ Parti Kütahya Milletvekili aday adayı olduğunu tüm kamuoyuna açıklamıştı. İYİ Parti Kütahya İl Başkanlığı’nın hazırladığı program dahilinde çalışmalarına gece-gündüz devam eden Ali Aker, köyde yaşayan, tarımla uğraşan insanları gündemine aldı. Aker, yaptığı ziyaretlerde köylerde yaşayan insanların halinin içler acısı olduğunu söyledi. Aker konuya ilişkin açıklamasında:”Yaptığım köy ve pazaryeri ziyaretlerin de görüyorum ki köylü ekmiyor, ekemiyor. Çünkü zarar ediyor. Eksem ne olacak diyor, zarar edeceğim diyor. Sorunlarının biri çözüme kavuşsa, başka bir sorunla baş başa kalıyorlar. Biz İYİ Parti olarak insanlara iyilik yapmak ve onları iyi bir yönetimle iyi hale getirmek istiyoruz. Bizim iktidarımızda köylerde yaşayan insanlarımız mutlu olacak. Dışarıdan buğday, dışarıdan arpa, dışarıdan fasulye, dışarıdan canlı hayvan, dışarıdan et, dışarıdan mercimek artık gelmeyecek. Bunların tamamını bitireceğiz. Herkes üretecek ve herkes kazanacak.” diye konuştu.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *