‘POSTACI’ ADALET GETİRDİ

1175

Polis ekipleri, 9 farklı olayda 10 madde bağımlısına uyuşturucu satışı yaptığı tespit edilen şüphelileri postacı kılığına girerek yakaladı. Uyuşturucunun da ele geçirildiği baskında toplamda 6 şüpheli emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

POLİS KILIK DEĞİŞTİRDİ

Kütahya Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, 9 farklı olayda 10 madde bağımlısına uyuşturucu satışı yaptığı tespit edilen şüphelilerin yakalanması amacıyla çalışma başlattı. Kütahya Cumhuriyet Başsavcılığının talimatıyla 2 farklı adrese eş zamanlı baskın yapan Narkotik ekipleri, apartmanların dış kapısını açtırmak ve dikkat çekmemek için postacı kılığına girdi. Kapının açılmasıyla adreslerde içeri giren ekipler, adreslerdeki M. S., R. Ö., S. Ö. ve H. T. isimli şüphelileri yakaladı.

Şüphelilerden S.Ö.’nün evin kömürlük kısmından açtığı deliği uyuşturucu satışı için kullandığı tespit edilirken, adreslerde yapılan aramalarda 11,11 gram metamfetamin, 10,69 gram bonzai ve 1,23 gram esrar maddesi ile 2 adet ekstazi hap ele geçirildi.

6 ŞÜPHELİ ADLİYEDE

Öte yandan asayiş ekipleri tarafından yapılan denetimde 101 adet sentetik ecza ve 1,72 gram metamfetamin ile yakalanan M. B. ve A. E. isimli şüpheliler de gözaltına alınarak Narkotik ekiplerine teslim edildi. Toplamda 6 şüpheli emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *