KÜTAHYA TEKNOFEST 2024 HAZIRLANIYOR

181

TEKNOFEST 2024 Yarışmalarına Yönelik Bilgilendirme Toplantısında Elektrikli Araç Kategorisi”nde finale kalan ve ödül kazanan Duscart Otonom Takım Kaptanı ve T3 Vakfı Bursiyeri Halime Feyza Tekin deneyimlerini paylaştı. İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Topuz, TEKNOFEST’in eğitim ve teknoloji alanındaki önemine vurgu yaptı.  

TEKNOFEST 2024 yarışmalarına yönelik bilgilendirme toplantısı, okul idarecileri ve öğretmenlerin katılımıyla Milli Eğitim Müdürlüğü Beylerbeyi Konferans Salonu’nda gerçekleşti.

EĞİTİM VE TEKNOLOJİDE ÇOK ÖNEMLİ

TEKNOFEST 2024 yarışmalarına yönelik bilgilendirme toplantısında açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Topuz, TEKNOFEST 2024 yarışmalarının eğitim ve teknoloji alanında önemli bir platform olduğunu vurgulayarak, tüm katılımcılara başarılar diledi. T3 Vakfı İl Sorumlusu Edanur Korkmaz, yarışmanın detayları hakkında kapsamlı bir sunum gerçekleştirdi.

T3 Vakfı Gönüllüsü ve Deneyap Eğitmeni Mehmet Alper Demiral da yarışma sürecindeki teknik detaylar ve eğitim programları hakkında değerli bilgiler sundu. Katılımcıların yoğun ilgisi ve sorularıyla interaktif bir atmosferin oluştuğu toplantıda, yarışmanın heyecanı ve önemi vurgulandı.

KAPTAN DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI

Bu yılki yarışmalar arasında öne çıkan “Elektrikli Araç Kategorisi”nde finale kalan ve ödül kazanan Duscart Otonom Takım Kaptanı ve T3 Vakfı Bursiyeri Halime Feyza Tekin deneyimlerini paylaştı. Tekin, yarışma sürecindeki zorluklar ve kazanımlar hakkında bilgi verirken geleceğin mühendisleri için önemli tavsiyelerde bulundu.

TEKNOFEST 2024 yarışmalarının başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için yapılan bilgilendirme toplantısı, katılımcılara ilham verici anlar yaşattı ve TEKNOFEST’in bilim ve teknoloji alanında ülkemizin potansiyelini ortaya koyma misyonunu bir kez daha pekiştirdi.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *