TÜRKİYE ŞAMPİYONASI HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR

154

Tavşanlı Karate Okulu ve Tavşanlı Belediyesi Spor Kulübü Türkiye şampiyonasına hazırlanıyor. 10 gün sonra gerçekleştirilecek şampiyonaya 15 sporcu ile katılacaklarını ifade eden Antrenör Mustafa Oğulcan Alımcı, “Hedefimiz Balkan şampiyonasında ve Gençlik liglerinde geçen sene olduğu gibi ülkemizi ve şehrimizi temsil etmek.” Dedi.

2018 Yılından bu yana 30 farklı şehirde ve İtalya, Slovenya ile birlikte 7 farklı ülkede madalyalar kazanan Tavşanlı Karate Okulu ve Tavşanlı Belediyesi Spor Kulübü, son iki yıldır 400 kulüp arasında genel klasmanı ikincilikle tamamlama başarısını sürdürüyor.

Tavşanlı Karate Okulu ve Tavşanlı Belediyesi Spor Kulübü Karate Takımları, bu yıl da ülkemizi farklı ülkelerde temsil etmek için çalışmalarını sürdürüyor.

ÜLKELERİNİ TEMSİL EDEBİLECEKLER

Beden Eğitimi ve Karate antrenörü Mustafa Oğulcan Alımcı, Türkiye şampiyonası öncesi Kapalı Spor Salonunda antrenmanları gerçekleştirdiklerini belirterek şunları söyledi: “Şu an burada Tavşanlı Spor Salonunda, Tavşanlı Belediyesi Spor Kulübü ve Tavşanlı Karate Okulu Spor Kulübü sporcularının Türkiye Şampiyonası öncesi hazırlık antrenmanındayız. Sporcularımız burada yaklaşık 10 gün sonra gidecekleri ve eğer belli bir başarıyı elde ederlerse milli takımda ülkelerini temsil edecekleri Türkiye şampiyonasına hazırlanıyorlar.”şeklinde konuştu.

‘15 SPORCU İLE KATILACAĞIZ’

Adana’da yapılacak ve yarışmaya 15 sporcu ile katılacaklarının altını çizen Mustafa Oğulcan Alımcı, “Bu 15 sporcumuz geçtiğimiz sene Türkiye derecesi olan sporcularımız. Şu antrenman yapıyoruz, maç simülasyonu etkinliği yapıyoruz. Buradan sonra kalan zamanımızda yine kendi dojomuzda kendi salonumuzda çalışmalarımıza devam edeceğiz. Hedefimiz Romanya’da yapılacak Balkan şampiyonasında ve Gençlik liglerinde geçen sene olduğu gibi ülkemizi ve şehrimizi temsil etmek.” İfadelerini kullandı
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *