KÜTAHYA BELEDİYESİNDEN BİR İNDİRİM PROTOKOLÜ DAHA: FULLA MODA’DAN ÖZEL İNDİRİMLER

116

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Fulla Moda ile imzaladığı indirim protokolü ile İkamet Kart sahibi üniversite öğrencileri, Bereket Kart ile Hilal Kart sahibi Kütahyalılar, belediye çalışanları ve yakınları Fulla Moda’nın kendilerine özel indirimlerinden faydalanabilecek.

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, yapmış olduğu protokollerle İkamet Kart sahibi üniversite öğrencilerine, Bereket Kart ile Hilal Kart sahibi vatandaşlara, belediye çalışanlarına ve birinci dereceden yakınlarına destek olmaya devam ediyor. Son olarak, Fulla Moda ile imzalanan protokol kapsamında, İkamet Kart sahibi üniversite öğrencileri, Bereket Kart ile Hilal Kart sahibi vatandaşlar ve belediye çalışanları ile birinci dereceden yakınları yüzde 10 indirimle hizmetlerden yararlanabilecek.

‘HAYIRLI UĞURLU OLSUN’

Yapılan protokolle ilgili konuşan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, “Öncelikle esnaflarımıza, belediyemize gösterdikleri bu hassasiyet için çok teşekkür ediyorum. Protokolümüz belediyemizde çalışan personelimiz ve birinci derece yakınları ile iştiraki olan şirketlerimizdeki personellerimiz ve birinci derece yakınları, Hilal Kart sahipleri vatandaşlarımız, Bereket Kart sahibi vatandaşlarımız, İkamet Kart sahibi öğrencilerimiz olmak üzere bu vatandaşlarımıza yüzde 10 oranında Fulla Moda Hüseyin Güneş Kütahya Şubesinin satmış olduğu ürünlerden indirim yapılacak. Ben kendilerine ve bundan yararlanacak tüm hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *