SÖMESTR TATİLİ SPORLA GEÇİYOR

87

Gediz Kaymakamlığı, Belediye Başkanlı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği spor okulları ve spor kursları ile gençler, sömestr tatilinde boş zamanlarını sporla dolduruyorlar.

KURSLAR 5 BRANŞTA DEVAM EDİYOR

Gediz Gençlik ve Spor Müdürlüğü Spor Kompleksinde, Gediz Belediyesi ve Gençlik Spor Bakanlığı  spor okulları kapsamında Halk Eğitimi Merkezi eğitim yönetim sistemi antrenörleri ile futbol, voleybol, kick boks, jimnastik, atletizm branşlarında spor okulları ve spor kursları sömestr tatilinde dolu dolu  devam ediyor.

Spor okullarının yarıyıl tatilinde devam etmesinin yanında, Gediz Kaymakamlığı, Belediye Başkanlı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği spor okullarına kayıtlar da devam ederken, spor kompleksinde 5 yaşından itibaren gençler boş zamanlarını sporla dolduruyorlar.

‘SPORA TEŞVİK ETMEK İSTİYORUZ’

Öğrencilerin boş zamanlarını daha verimli değerlendirmeleri için Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü olarak tesislerin öğrencilerin hizmetinde olduğunu belirten Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Muhammed Keskin, “Spor faaliyetleri için yarıyıl tatilinde öğrencilerimizi tesisimizde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Tüm öğrencilerimizi spora teşvik ederek tesislerimizden faydalanmalarını ve kendilerini geliştirebilmeleri için antrenörlerimizle birlikte tesislerimizde elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. İyi bireyler, topluma faydalı gençler yetiştirmek, gençlerimizin yeteneklerinin farkında olmalarını sağlamak ve şampiyonlar yetiştirme gayretindeyiz. Bütün gençlerimizi tesislerimize bekliyoruz” ifadelerini kullandı.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *