İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI ÖLDÜRÜLDÜ

2507

Aralarında alacak verecek davası bulunduğu için husumetli oldukları iddia edilen bir şahıs İYİ Parti Şaphane İlçe Başkanı Mehmet Sönmez’i bıçaklayarak kaçtı.  Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Sönmez, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti

Simav ilçesinde, İYİ Parti Şaphane İlçe Başkanı Mehmet Sönmez bıçaklanarak öldürüldü.

Edinilen bilgiye göre, Simav ilçesinde kimliği henüz açıklanmayan bir kişi, Sönmez’i bıçaklayarak kaçtı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Sönmez, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Şahısların alacak verecek meselesi yüzünden aralarında husumet bulunduğu ileri sürüldü.

İYİ Parti Kütahya İl Başkanı Ali Soycan, “Partimizin Şaphane İlçe Başkanı Mehmet Sönmez’i kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve partimize sabırlar dilerim” şeklinde açıklama yaptı.

KATİLİ YAKALANDI

Polisin, cinayet zanlısının yakalanması için başlattığı geniş çaplı çalışma sonuç verdi.

Suç aleti bıçak olay yeri yakınında ele geçirilirken, olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatan Simav İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, şüpheli M.C.K.’yi Asayiş Şube Müdürlüğü ile yapılan koordineli çalışma sonucu Uşak’ta yakalayarak gözaltına aldı. M.C.K.’nın ilk sorgusunda olayı kendisinin gerçekleştirdiğini itiraf ettiği belirtildi. Zanlı M.C.K. ile iki şüphelinin sorgulaması sürüyor.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *