TAMAMI PORSELENDEN MUHTEŞEM ELBİSE

688

Kütahya Porselen’in “Yükselen Yıldızlar 2022”nin finalinde Aslı Hünel, tamamı 1500 parça özel kesilmiş porselen parçalarından oluşan elbisesi ile sahne aldı. Kütahya Porselen’in sanat atölyesinde uzun hazırlıklar ile üretilen ile hazırlanan porselen elbise büyük beğeni topladı

Aslı Hünel, Kütahya Porselen’in NG Afyon Otel’de gerçekleştirdiği ““Yükselen Yıldızlar 2022”nin finalinde porselen elbisesi ile sahne aldı. 1500 parça porselen ile hazırlanan elbise büyük beğeni topladı. 

Kütahya Porselen, 27 Şubat-2 Mart tarihleri arasında NG Afyon Otel’de gerçekleştirdiği “Yükselen Yıldızlar 2022”nin finalinde bayilerine müzik ziyafeti yaşattı. Etkinliğin gala gecesinde sahne alan Aslı Hünel, porselen elbisesi ile büyük beğeni topladı. Tolga Çam imzalı, gümüş, beyaz ve altın renkli elbise, özel kesilmiş porselenler ile hazırlandı. Aslı Hünel elbiseyle ilgili “Bugüne yakışır bir şekilde hazırlanmaya çalıştım.   Bir sürpriz yapmak ve porselen elbise giymek istedim” dedi.

1500 PARÇADAN OLUŞTU

Kütahya Porselen’in sanat atölyesinde uzun hazırlıklar ile üretilen 1500 parça özel kesilmiş porselen parçaları ile hazırlanan porselen elbise büyük beğeni topladı. Yaklaşık 30 kg ağırlığındaki elbisesi ve porselen takıları ile zaman zaman zorlanan ünlü assolist, konukların fotoğraf isteklerini de geri çevirmedi. Aslı Hünel, kostümü Kütahya’da bulunan NG Müze’de sergilenmek üzere konser sonrasında Güral ailesine armağan etti. 

 
 
Kütahya Porselen’in hem yeni nesil koleksiyonlarını bayilerine tanıttığı hem de tasarım, dijitalleşme, değişen tüketici davranışları ve sürdürülebilirlik konularını masaya yatırdığı etkinliğin açılışı Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Sema Güral Sürmeli ve NG Kurucu Başkanı Nafi Güral tarafından yapıldı. Panellerin, ticari görüşmelerin, showroom ziyaretlerinin yer aldığı “Yükselen Yıldızlar 2022”, ödül töreni ve gala yemeğinin ardından Aslı Hünel konseri ile son buldu. 

FATMA SÜMER
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *