Naci Oral Genç Erkekler ve Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası’nda Kütahya Belediyesporlu sporcularından Arda Enes Sarı 67 kg’da ve Emir Cihan Kaya 92 kg’da Türkiye Üçüncüsü oldu.
Kütahyalı sporcular, 24-31 Ocak 2024 tarihleri arasında Mersin ilinde düzenlenen Naci Oral Genç Erkekler ve Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası’nda büyük bir başarıya imza attı.
![](http://gazetekirkuc.com/wp-content/uploads/2024/02/422472450_878442427549850_8595994882329624726_n-1024x1024.jpg)
![](http://gazetekirkuc.com/wp-content/uploads/2024/02/422432026_878442434216516_692618092210210860_n-1024x1024.jpg)
Kütahya Belediyesporlu sporcularından Arda Enes Sarı 67 kg’da ve Emir Cihan Kaya 92 kg’da Türkiye Üçüncüsü oldu.
Kütahya Belediyesi ve Gençlik spor il Müdürlüğünden yapılan açıklamada; “63 ilden 467 erkek ve 260 kadın sporcu katıldığı şampiyonada büyük başarı sağlayan sporcularımızı antrenörümüzü tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.”ifadelerine yer verildi.