‘HİZMET İŞİ NASİP İŞİDİR’

516

Fatih Mahallesinde hizmete giren Valide Sultan İncik Suyu Çeşmesi’nin açılışında konuşan Başkan Işık, “Hizmet ve hayır işi, nasip işidir.” Dedi.

Fatih Mahallesinde, Kütahya Belediyesinin destekleri ve mahalle sakinlerinin imecesiyle yapımı tamamlanan Valide Sultan İncik Suyu Çeşmesi açıldı. Açılışa Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Belediye Başkan Yardımcıları Abdullah Damcı, Ömer Köse, Ertuğrul Cevahir, Murat Arık, MHP Kütahya Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy, MHP İl ve Merkez İlçe yöneticileri, Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Mandal, Fatih Mahallesi Muhtarı Nurcan Duygu ve mahalle sakinleri katıldı.

KADINLAR DESTEKLEDİ

Fatih Mahallesinde, Kütahya Belediyesinin destekleri ve mahalle sakinlerinin özellikle kadınların verdiği destekle yapımı tamamlanan Valide Sultan İncik Suyu çeşmesinin açılışında konuşan mahalle muhtarı Nurcan Duygu, emeği geçenlere teşekkür ederek, suyun önemli olduğunu ve çeşmenin sadece amacına uygun olarak kullanılmasını talep etti.

‘ONURU YAŞIYORUZ’

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, “Bugün hayırlı bir gün ve hayırlı hizmetlerimizi milletimizle buluşturmanın onurunu yaşıyoruz. En kıymetli varlıklarımızdan birisi olan İncik Suyumuzun çeşmesini açıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Hizmet ve hayır işi, nasip işidir. Rabbim bunları bizlere yapmayı nasip eyledi. Hepinizden Allah razı olsun. Çeşmenin yapımında emeği geçen mahalle sakinlerimize de teşekkür ediyorum. Çeşmemiz, mahallemize ve Kütahya’ya hayırlı olsun” dedi.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *