KUTSO OCAK AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

450

KUTSO Ocak ayı meclis toplantısında Yönetim Kurulu Başkanı Esin Güral Argat yeni kayıt olan üyelere üyelik beratlarını verdi. Toplantıda KUTSO Meclis Üyesi Sefa Dülger lisanslı depoculuk ve Altıntaş ilçesinde yürütülen çalışmalar hakkında sunum yaptı

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Ocak ayı meclis toplantısı, KUTSO sosyal tesisinde düzenlenen akşam yemeğinin ardından, toplantı salonunda gerçekleştirildi.

YENİ ÜYELERE BERATLARI VERİLDİ

Düzenlenen akşam yemeğinde, yeni kayıt olan üyelere KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Esin Güral Argat tarafından üyelik beratları verildi.

Toplantıya, KUTSO Meclis Başkanı Nafi Güral, Yönetim Kurulu Başkanı Esin Güral Argat, Meclis Üyeleri ve Meslek Komite Başkanları, TOBB Kütahya Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Sema Güral Sürmeli katıldı.

KUTSO Meclis Başkan Vekili Harun Yurdagül başkanlığında yapılan toplantıda, ilgili gündem maddeleri gereğince, Meclis Divan Kâtibi Kemal Emre Olçar, bir önceki toplantının karar özeti vb. hususları, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Tolga Eskioğlu mali konuları, Yönetim Kurulu Üyesi Melih Aslan ise Aralık ayı faaliyet raporunu sundu.

ÇALIŞMALAR SUNULDU

İçimizden Bir Ses gündeminde, lisanslı depoculuk ve Altıntaş ilçesinde yürütülen çalışmalar hakkında sunum yapan KUTSO Meclis Üyesi Sefa Dülger’e, KUTSO Meclis Başkanı Nafi Güral tarafından günün anısına teşekkür plaketi verildi.

Gündem maddeleri ve konuşmaların tamamlanmasıyla, KUTSO Ocak ayı meclis toplantısı, iyi dilekler paylaşılarak, Meclis Başkan Vekili Harun Yurdagül tarafından kapatıldı.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *