BALKONDA YAKALANDI

475

Meydan ve Servi Mahallesinde meydana gelen iki farklı silahlı yaralama olayının aydınlatılması için çalışma başlatan Cinayet Büro Amirliği ekipleri şüphelilerden F. M.’yi çatıdan geçtiği yan binanın balkonunda saklanırken yakaladı. M.B. (28) gözaltına alınırken ruhsatsız tüfek de ele geçirildi

Meydan Mahallesi ve Servi Mahallesinde meydana gelen iki farklı silahlı yaralama olayının aydınlatılması için çalışma başlatan Cinayet Büro Amirliği ekipleri, şüphelilerin M.B. (28) ve F.M. (23) olduğunu tespit etti. Şüphelilerin kaldıkları adrese operasyon düzenleyen ekipler, adresteki M.B.’yi etkisiz hale getirerek gözaltına aldı. Evde yapılan aramalarda bir adet pompalı tüfek ele geçirildi.

POLİS İZ SÜRDÜ

Diğer şüphelinin izini süren polis ekipleri, F.M.’yi çatıdan geçtiği yan binanın balkonunda saklanırken yakaladı. Ekipler, buradaki incelemelerinde 2 adet tabanca ile 33 adet fişek ele geçirdi. Gözaltına alınarak gerekli işlemler için emniyete götürülen 2 şüpheli, sevk edildikleri adli makamlarca adli kontrolle serbest bırakıldı.

M. RIDVAN CEBECİOĞLU
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *