‘KÜTAHYA’DAN DOĞAN LEZZETLERİ TÜRKİYE’YE DUYURACAĞIZ’ EFEOĞLU BAKLAVA 4’ÜNCÜ ŞUBESİNİ AÇTI

166

Efeoğlu Baklava tatlı yolculuğuna Sporkent’teki dördüncü şubesi ile devam ediyor. Açılışta konuşan Firma Sahibi Mevlüt Efe, “Kütahya’mızın adını, Kütahya’mızdan doğan lezzetleri ilk önce Kütahya ve sonra tüm Türkiye’ye duyurmak için çaba harcıyoruz.” Şeklinde konuştu.

Efeoğlu Baklava dördüncü şubesini Dumlupınar Mahallesi Şehit Ömer Halisdemir Caddesi No 7/A adresinde açıldı. Açılışa AK Parti Kütahya Milletvekili İsmail Çağlar Bayırcı, İl Başkanı Mustafa Önsay, Firma Sahibi Mevlüt Efe, Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Sağlam, oda başkanları, Efe ailesi ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılışta kendilerini yalnız bırakmayan misafirlerine teşekkür eden Firma Sahibi Mevlüt Efe, “2016 yılında çıkmış olduğumuz bu yolda şu an 4. Şubemizi açmak üzere bulunuyoruz. Kütahya’mızın adını, Kütahya’mızdan doğan lezzetleri ilk önce Kütahya ve sonra tüm Türkiye’ye duyurmak için çaba harcıyoruz. 4. Şubemiz Kütahya’ya hayırlı ve uğurlu olsun.” İfadelerini kullandı.

KALİTE TESCİLLERİ TAKDİM EDİLDİ

Genç Grup Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Cihan, Efeoğlu Baklava Danışmanı Genç Grup ile yürütülen sitem danışmalığı doğrultusunda ve denetimlerden geçerek kazanılan ISO 9001 Kalite Yönetimi Sistem Belgesi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Belgelerini Mevlüt Efe’ye takdim etti.  

‘GENÇ GİRİŞİMCİLER ÇOK ÖNEMLİ’

Kütahya’ya kazandırdıkları 4’üncü şube için Firma Sahibi Mevlüt Efe’ye teşekkür eden AK Parti İl Başkanı Mustafa Önsay, “Girişimcilik önemli bir şey genç arkadaşlarımızın tamamının şehrimizde göstereceği girişimcilik ile şehir büyüyebilecek. O noktada bu şekilde genç arkadaşlarımızın bu işlerde gösterdiği performans bizim için çok önemli.” Dedi. Genç girişimcilere ellerinden geldiği kadar destek vermeleri gerektiğine değinen Önsay, alınan kalite belgelerinin bu işin doğru bir şekilde yapıldığının, vatandaşa kaliteli ve uygun bir şekilde hizmet verildiğinin tescili olduğunu ifade etti.

‘İŞ KAPISI OLACAK’

Girişimciliğin önemine dikkat çeken AK Parti Kütahya Milletvekili İsmail Çağlar Bayırcı, “İş insanlarımızın açacağı bu tip yeni iş yerleri bizim için önemli, iş kapısı, aş kapısı olması açısından bizim için kıymetli. İnşallah daha fazla girişimcimi Kütahya’ya yeni yatırımlar yapması noktasında gayrete davet ediyoruz. El birliği ile hep birlikte Kütahya için çalışırsak, kazandığımızı yeni yatırımlara sevk edersek daha güçlü bir Kütahya’yı hep birlikte inşa edebiliriz. Resulullah efendimiz “Rızkın 10’da 9’u ticarette” buyuruyor. Ben bu vesileyle hem bu sünneti yerine getirdiği için Mevlüt kardeşimize teşekkür ediyorum hem de rabbim bol bereketli helalinden kazançlar nasip etsin diyorum.” Dedi.

Edilen duaların ardından kurdele kesimi yapıldı. Kurdele kesiminin ardından misafirler şubeyi gezdi. Vatandaşlar açılışta iş yerine yoğun bir ilgi gösterdi.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *