ÖĞRETMEN VE VELİLER BİRLİK OLDU: 8 KONTEYNER BÖLGEYE GİTTİ

501

Kütahya Germiyan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, deprem bölgesine 8 konteyner gönderdi. Okul Müdürü Ali Kesgin, “Bu afetin yaralarını hep birlikte saracağız” diye konuştu. Kampanyaya  3 okul, Kütahya mesleki eğitim merkezi öğretmenleri, Fenerbahçeli Eski basketbolcu Vesely ve ismini vermek istemeyen Fenerbahçeli Eski bir basketbolcu da destek oldu

Kütahya Germiyan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, depremzede vatandaşların barınma ihtiyacını gidermek için konteyner yardımı yaptı. Okul Müdürü Ali Kesgin önderliğinde başlatılan kampanya ile deprem bölgesine 8 adet konteyner gönderildi.

FENERBAHÇELİ ESKİ İKİ BASKETÇİ DESTEK VERDİ

Kesgin, deprem bölgesindeki yıkım ve kış şartlarının, vatandaşların hayata tutunmasını zorlaştırdığına dikkati çekerek, okul olarak düzenlediği kampanyaya Germiyan MTAL öğretmen ve velileri Ümran Aygen İlkokulu, Atakent Ortaokulu, Kütahya mesleki eğitim merkezi öğretmenleri, Fenerbahçeli Eski basketbol oyuncusu Vesely’in ve ismini vermek istemeyen Fenerbahçeli Eski basketbol oyuncusunun da desteklerinin olduğunu belirtti.

‘AFETİN YARALARINI HEP BİRLİKTE SARACAĞIZ’

Okul Müdürü Ali Kesgin, “Okul olarak deprem bölgesindeki yaraları sarmak için ilk günden beri tüm imkanlarımızla gayret ediyoruz. Bir nebze de olsa depremzede kardeşlerimizin yaralarına merhem olabilmek tek dileğimiz. Bugüne kadar yaşam konteyneri çerçevesinde 8 konteyner evi deprem bölgesine Kütahya il milli eğitim müdürlüğünün destekleri ile sevk etti . Bu afetin yaralarını hep birlikte saracağız” diye konuştu.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *