BÜYÜK ZAFER’İN YÜZÜNCÜ YILI PULLARA BASILDI

365

PTT A.Ş. ve Türkiye Filateli Dernekleri Federasyonu iş birliğiyle Büyük Zafer’in 100. yılı kapsamında, Millî Pul Sergisi Palmares Ödül Töreni Büyük Zafer’in şehri Kütahya’da düzenlendi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı adına verilen Millî Büyük Onur Ödülü, Vali Ali Çelik tarafından Serdar Yazgan’a; PTT A.Ş. adına verilen Millî Büyük Ödülü, PTT A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Tok tarafından Yamaç Erhan’a takdim edildi.

Vali Ali Çelik, bu yıl 26.’sı düzenlenen Millî Pul Sergisi’nin Kütahya ev sahipliğinde yapılmasından duyduğu memnuniyeti belirterek koleksiyonerlere başarılar diledi.

PTT A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Tok, koleksiyonerlere ve filateli dünyasına giriş yapacaklar için eşsiz bir hatıra olacak, “Büyük Zafer’in 100. Yılı” konulu anma pulu ve ilk gün zarfının 30 Ağustos’ta tedavüle sunulduğunu söyledi.

Törene Vali Ali Çelik’in yanı sıra Milletvekili Ahmet Tan, Belediye Başkan Vekili Abdullah Damcı, PTT A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Tok, Filateli Dernekleri Federasyonu Başkanı Ziya Ağaoğulları, koleksiyonerler ve çok sayıda davetli katıldı.

KÜTAHYA VALİLİĞİ
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *