“HER TALEBİN TAKİPÇİSİYİZ”

534

Aralık ayı Halk Günü Toplantısı’nda 76 vatandaşla görüşen Vali Çelik, iletilen taleplerin takipçisi olacağını söyledi.

Mesainin büyük bir bölümünü sahada vatandaşlara ayıran Vali Ali Çelik, her ay düzenlenen Halk Günü Toplantısı’nda sorunlara çözüm üretmeye devam ediyor. Vatandaşların sorunlarına çözüm bulmak için Kütahya Valiliği tarafından her ay düzenlenen “Halk Günü Toplantısı” Vali Ali Çelik başkanlığında, Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Aralık ayı Halk Günü Toplantısı’nda 76 vatandaşla görüşen Vali Çelik, iletilen taleplerin takipçisi olacağını söyledi.

Talep ve sorunlara hızlıca çözüm üretilmesi için Vali Yardımcısı Aydın Börü ile kurum müdürlerinin de hazır bulunduğu toplantıda vatandaşların istek, talep, öneri ve şikâyetleri dinleyip not alan Vali Çelik, taleplerin birçoğuna yerinde çözüm üretti.

76 vatandaşın talep ve önerilerinin hızlıca sonuçlandırılması için ilgili müdürlere talimat veren Vali Çelik, kendisine iletilen her konunun takipçisi olacağını söyledi.

VATANDAŞA SONUÇLA İLGİLİ BİLGİLENDİRME YAPILIYOR

Süreç isteyen taleplerin takibini ise bizzat kendisinin yapacağını ifade eden Vali Çelik, iletilen taleplere ilişkin gerekli incelemelerin yapıldığını ve sonuçlara ilişkin vatandaşın bilgilendirildiğini söyledi. Devletin imkânları çerçevesinde sorunları çözme gayretinde olduklarını söyleyen Vali Çelik, “Elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz” dedi.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *