KÜTAHYALI VATANDAŞ BAYRAM ALIŞVERİŞİNDE

420

Gaybiefendi Mahallesi’ne kurulan kıyafet pazarı, vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Pazarın 110 esnafla arife günü gece 03.00’e kadar açık olacağını belirten Kütahya İşportacılar Esnaf Odası Başkanı Kadir Akkan, “Özellikle bu yıl daha fazla ilgiyle karşılaşıyoruz” dedi.

Yaklaşan Ramazan Bayramı sebebiyle Kütahya Belediyesinin organizasyonu ile Gaybiefendi Mahallesi’ne kurulan kıyafet pazarı vatandaşların akınına uğruyor.

110 esnafın tezgah açtığı pazarın Arife gününün gecesine kadar açık kalacağı belirtildi. Kıyafet pazarı esnafı, bol ürün çeşitleriyle vatandaşlara hizmet sunmanın gayreti içerisinde olduklarını dile getirdi. Vatandaşlar, pazarda her bütçeye uygun ürünleri bulmanın mümkün olduğunu ifade etti.

‘BU YIL İLGİ DAHA YOĞUN’

Kütahya İşportacılar Esnaf Odası Başkanı Kadir Akkan, yaptığı açıklamada, “Bayram kıyafet pazarımız açıldı. Vatandaşımıza ve esnafımıza hayırlı olsun. Fiyatlarımız mağazalara göre çok çok uygun. Pazarımızda bol çeşit ve makul fiyatlarla halkımızın hizmetinde. Pazarımız 110 esnafla arife günü gece 03.00’e kadar açık olacaktır. Kütahyalılar kıyafet pazarına her yıl yoğun ilgi gösteriyor. Özellikle bu yıl daha fazla ilgiyle karşılaşıyoruz. Emekleri sebebiyle Belediye Başkanı Alim Işık ve Zabıta Müdürü Alparslan Tutar’a teşekkür ederim” diye konuştu.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *