İYİ PARTİ’DEN GAZETECİLER CEMİYETİNE ZİYARET

356

İyi Parti Kütahya İl Başkanı Nurhan Sunel ve yönetim kurulu, Kütahya Gazeteciler Cemiyetine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette konuşan Sunel, basının önemine değinerek bundan sonra yapacakları çalışmaları ve hedeflerini anlattı

Geçtiğimiz günlerde olağan genel kurulunu tamamlayan Kütahya Gazeteciler Cemiyeti yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Sunel ve yönetim kurulu, Başkan Erkan Sağlam ve yönetim kurulu üyeleriyle görüştü. Özellikle yerel basının büyük önem taşıdığını söyleyen Sunel “Toplumun doğru bilgiye ulaşması adına sizler görevinizi en iyi şekilde yapıyorsunuz. Bu doğrultuda tüm basın mensuplarımıza teşekkür ederim” dedi.

‘MUTLU BİR GELECEK İÇİN

GÖREVE GELMEK İSTİYORUZ’

Herkesin rahat, huzurlu ve mutlu olacağı bir ülke istediklerini söyleyen Sunel “Böyle bir ülkeyi iyi parti sağlayacak. Mutlu bir gelecek için göreve gelmek istiyoruz. Deprem bölgesine bizlerde tüm yardımlarımızı seferber ettik. Bölgede ki en büyük Sivil toplum örgütü bizdik. Genel Başkanımız bunu belirtti. Bu seçimlerde birinci parti olacağız. 5 vekil çıkarmak ve belediyeyi de almak istiyoruz.  İddialıyız. Hedefimizi koyduk. İnsana hizmet nasıl olur milletimizle birlikte yapacağız. Yeni Kütahya’yı inşa edeceğiz, eski Kütahya’yı da unutmayacağız. Kütahya’da her insanımıza ulaşıp İyi partiyi anlatacağız. Derdimiz ülkemiz ve her insanımıza anlatmamız gerekiyor” dedi.

Kütahya Gazeteciler Cemiyeti başkanı Erkan Sağlam’da Kütahya menfaatine olan her çalışmaya destek olacaklarını ifade ederek ziyaretleri için Sunel ve partililere teşekkür etti.

BÜNYAMİN ÇAPGULAŞ
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *