MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNE REKOR KATILIM

10352

Geçtiğimiz günlerde Kütahya’da MHP’ye büyük katılımın olduğunu açıklayan MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç, son 15 günde ise partiye rekor katılımın gerçekleştiğini söyledi. Başkan Alıç, vatandaşlara MHP’ye göstermiş oldukları teveccühten dolayı teşekkür etti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya’da her geçen gün büyümeye devam ediyor. MHP Kütahya İl Başkanlığı olarak başlattıkları üye çalışmalarına halkın ilgisinin yoğun bir şekilde ettiğini açıklayan MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç, MHP’ye gönül veren ve üyelik kaydı başvurusunda bulunan Kütahyalılara teşekkür etti. Alıç ; “Her gün onlarca vatandaşımızın teveccühü ile üyelik kaydı yaptırarak saflarına katıldığı partimiz sokak sokak, mahalle mahalle, köy köy, ilçe ilçe dolaşarak yeni dönemin yol haritasını da anlatıyor. ”dedi.

‘SADECE SEÇİM DÖNEMİNDE HATIRLAMADIK’

Vatandaşları MHP olarak sadece seçim yaklaştığında hatırlamadıklarını ifade eden MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç ; “ Partide oturmuyoruz. Milletvekilimiz Ahmet Erbaş ve teşkilatımız ile ilçe,ilçe köy,köy sokak,sokak gezerek vatandaşımızı evinde ziyaret edip, hatırlarını soruyor, sorularını dinliyoruz. Vekilimizde tüm vatandaşlarımızın sorununun çözümü için mecliste yoğun şekilde çalışıyor.”açıklaması yaptı.

ADAY BELLİ KARAR NET

Milliyetçi Hareket Partisinin sadece bir siyasi parti olmadığının altını çizen İl Başkanı Alıç, “MHP Kütahya İl Teşkilatı ve beraberinde Merkez İlçe ve ilçe Teşkilatlarımızla yoğun bir çalışma içerisine girdik. Sokak sokak, mahalle mahalle, köy köy ve ilçe ilçe gezilerimizi Sayın Milletvekilimiz Ahmet Erbaş ile birlikte gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye de devam ediyoruz. Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Beyefendinin de belirttiği gibi 2023’e Aday Belli Karar Net kampanyası doğrultusunda çalışmalarımızı yoğunlaştırdık. Bizler MHP ailesi olarak her zaman vatandaşımızın yanında olduk. Halkımızı sadece seçim dönemlerinde hatırlamadık, sadece seçim dönemlerinde kapılarını çalmadık, ellerini sıkmadık. MHP olarak biz her zaman gece gündüz, kar kış, yağmur çamur demeden her an çiftçimizin, emeklimizin, esnafımızın, gencimizin, yaşlımızın, iş insanlarımızın kısaca toplumun her kesiminin yanında olduk kapılarını çaldık, hal ve hatırlarını sorduk. Dertlerine derman olmak için gerekli mercilerin kapılarını aşındırdık, sorunlarına çözüm olduk.” İfadelerini kullandı. 

‘MHP SADECE BİR SİYASİ PARTİ DEĞİL’

Vatandaşlara MHP’yi, ülke şartlarını anlatarak 2023 seçimlerinin önemini vurguladıklarını ifade eden Alıç, “Kadirşinas Kütahyalı hemşehrilerimiz partimize olan teveccühlerini üyelik başvurusunda bulunarak gösterdiler. Her gün onlarca hemşehrimiz partimize gelerek çayımızı içiyor, hasbihal ederek üyelik başvurusunda bulunuyor. MHP sadece siyasi bir parti değildir. MHP bu ülkenin bel kemiği, milli bekamızın yılmaz bekçisidir. Hemşehrilerimiz de bu bilinçle bizlere olan sevgilerini üyelik başvuruları ile gösteriyorlar. Her bir hemşehrimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Halkımızı partimize üyelik başvurusunda bulunmaya, bir bardak çayımızı içmeye davet ediyorum” dedi.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *